Youtube yönetim aracı hesap üzerinde otomatik olarak işlem yapmanızı gönderi paylaşmanızı ve ileriki bir zaman planlamanıza yarar. Medyanıza yüklediğiniz videoları Youtube’da paylaşmak için planlayabilirsiniz.

Rinsta bir Youtube geliştirici uygulamasıdır ve hesabınızı yetkilendirerek güvenle bağlantı kurabilirsiniz.

Youtube Gönderi Planlama

Youtube hesabınız üzerinde bağladığınız hesabınızı Youtube > Paylaşım ekranına gelerek içerik türünüze göre planlama ayarlayabilirsiniz. Rinsta ile yapabileceğiniz işlemlerden başlıca olarak medya havuzundaki resimleri Youtube’a anlık veya zamanlayarak göndermek için kullanabilirsiniz.

Youtube Hesabı Yönetmek


Eğer yönetmek istediğiniz Youtube hesabını eklediyseniz sol tarafta bulunan araçlardan Youtube sembolünün üzerine tıklayarak yönetimi yapabileceğiniz ekrana gidin. Bu alanda Youtube gönderi planlama adı altında yapabilececeğiniz tüm işlemleri görebileceksiniz.
Unutmayın: Eğer bir Youtube  hesabı eklemediyseniz içerik paylaşırken Rinsta sizden hesap seçmenizi istediğinde seçemez ve paylaşamazsınız.

Eğer sadece hazırladığığınız bir içeriği diğerlerinde olduğu gibi Youtube üzerinde de paylaşmak istiyorsanız o halde (tümünü paylaş) özelliğini kullanabilirsiniz.

Youtube İçerik Paylaşmak

*Paylaşım ekranı 21.02.2020 tarihinde kaydedilmiştir. *Youtube paylaşım ekranı zaman içerisinde tasarımsal olarak değişiklik gösterebilir.