Twitter yönetim aracı üyeliğinizle birlikte hazır kullanabileceğiniz bir araçtır. Araç içerisinde gönderi planlayabilir veya aynlık olarak paylaşabilirsiniz. Gönderilerinizi isterseniz video olarak isterseniz fotoğraf olarak seçebilirsiniz. (Twitter yönetim aracı)

Rinsta bir Twitter geliştirici uygulamasıdır ve hesabınızı yetkilendirerek güvenle bağlantı kurabilirsiniz.

Twitter Gönderi Planlama

Rinsta hesabınız üzerinde bağladığınız hesabınızı Twitter > Paylaşım ekranına gelerek içerik türünüze göre planlama ayarlayabilirsiniz. Rinsta ile yapabileceğiniz işlemlerden başlıca olarak dışarıdan videoyu içeri aktarmak, medya havuzundaki resimleri Twitter’a anlık veya zamanlayarak göndermek, sadece durum paylaşmak, paylaşılan veya paylaşılacak olan gönderiyi bağlantı ile farklı bir adrese göndermek için kullanabilirsiniz.

Twitter Gelecek Özellikler

Geliştirilen özelliklerden otomatik reTweet adı altında geliştirilen yazılım en kısa süre içerisinde sizlerle olacaktır. reTweet programı ve otomatik reTweet olarakta bilinen bu özellik öncelik listemizde en üstlerde yer alıyor.

Tüm bu özellikleri sahip olduğunuz paketinizde birlikte ek ücret ödemen doyasıya kullanabileceksiniz.

Twitter Hesabı Yönetmek


Eğer yönetmek istediğiniz Twitter hesabını eklediyseniz sol tarafta bulunan araçlardan Twitter sembolünün üzerine tıklayarak yönetimi yapabileceğiniz ekrana gidin. Bu alanda Twitter gönderi planlama adı altında yapabileceğiniz tüm işlemleri görebileceksiniz.

Unutmayın: Eğer bir Twitter hesabı veya sayfası eklemediyseniz içerik paylaşırken Rinsta sizden hesap seçmenizi istediğinde seçemez ve paylaşamazsınız.

Eğer sadece hazırladığığınız bir içeriği diğerlerinde olduğu gibi Instagram üzerinde de paylaşmak istiyorsanız o halde (tümünü paylaş) özelliğini kullabilirsiniz.

Twitter İçerik Paylaşmak


*Paylaşım ekranı 21.02.2020 tarihinde kaydedilmiştir.
*Twitter paylaşım ekranı zaman içerisinde tasarımsal olarak değişiklik gösterebilir.