Tumblr yönetim aracı hesap üzerinde otomatik olarak işlem yapmanızı gönderi paylaşmanızı ve ileriki bir zaman planlamanıza yarar. Dahil olaran tumblr’ın kendisinde de olan bu özelliklerin yanı sıra hazırladığıınız bir gönderiyi Instagram, Facebook, Twitter gibi platformalara paylaşım yaparken hazırladığınız içeriği tumblrda da paylaşabilirsiniz. Rinsta bir Tumblr geliştirici uygulamasıdır ve hesabınızı yetkilendirerek güvenle bağlantı kurabilirsiniz.  

Tumblr Gönderi Planlama

Rinsta hesabınız üzerinde bağladığınız hesabınızı Tumblr > Paylaım ekranına gelerek içerik türünüze göre planlama ayarlayabilirsiniz. Rinsta ile yapabileceğiniz işlemlerden başlıca olarak dışarıdan videoyu içeri aktarmak, medya havuzundaki resimleri tumblr’a anlık veya zamanlayarak göndermek, sadece durum paylaşmak, paylaşılan veya paylaşılacak olan gönderiyi bağlantı ile farklı bir adrese göndermek işlemlerini yapabilirsiniz.

Tumblr Gelecek Özellikler

Henüz uygulamamızda bulunmayan ama Tumblr için gelecek özellikler arasında en üst sırada yer alan özellik : Anlık Mesajlaşma.
Ayrıca yakın zamanda pazarlama kabiliyetini arttırmak için toplu Tumblr hesap yönetimi özelliğini de eklemeyi düşünüyoruz. Tüm bu özellikleri sahip olduğunuz paketinizde birlikte ek ücret ödemen doyasıya kullanabileceksiniz.

Tumblr Hesabı Yönetmek


Eğer yönetmek istediğiniz Tumblr hesabını eklediyseniz sol tarafta bulunan araçlardan Tumblr sembolünün üzerine tıklayarak yönetimi yapabileceğiniz ekrana gidin. Bu alanda Tumblr gönderi planlama adı altında yapabilceceğiniz tüm işlemleri görebileceksiniz.
Unutmayın: Eğer bir Tumblr hesabı eklemediyseniz içerik paylaşırken Rinsta sizden hesap seçmenizi istediğinde seçemez ve paylaşamazsınız.

Eğer sadece hazırladığığınız bir içeriği diğerlerinde olduğu gibi Tumblr üzerinde de paylaşmak istiyorsanız o halde (tümünü paylaş) özelliğini kullabilirsiniz.

Tumblr İçerik Paylaşmak


*Paylaşım ekranı 21.02.2020 tarihinde kaydedilmiştir.
*Tumblr paylaşım ekranı zaman içerisinde tasarımsal olarak değişiklik gösterebilir.