Teslimat ve İade

Teslimat

Siparişleriniz ve hizmet üyelikleriniz ödeme işlemi sonrası sistem tarafından otomatik olarak tanımlanır. Deneme sürümünü kullanarak hizmeti test edebilir ve inceleyebilirsiniz. Uyarı: Üyelik satın alındıktan ve kullanıcıya paket tanımlandıktan sonra ücret iadesi mümkün değildir. Müşterilerimizin sistemi ve hizmeti tanımak adına “Deneme Sürümü” nü kullanmaları rica olunur.

Sistem ilk kayıt olma aşamasında sizi otomatik olarak “Deneme Sürümü” paketiyle başlatır. 1 günün sonunda (24 saat) deneme sürümü son bularak paket seçmeniz istenir. Ödeme işleminin ardından paketin sunduğu ayrıcalıklar hesabınıza tanımlanır.

Aksaklık Durumları

Sistem herhangi bir şekilde hata verir, bakıma girer veya çalışmayı durdurur ise kaybedilen zaman müşterinin son kullanım tarihine eklenecektir. Eğer kayıp zaman ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız destek@rinsta.net adresinden iletişime geçebilirsiniz.

İade

Geri ödeme yapılmamaktadır,
Instagram servislerin ne zaman güncelleme yapabileceğini bilemeyiz, herhangi bir aksaklık yaşanması halinde servis sağlayıcısı telafi yapmadığı sürece iade yapılamaz.
https://rinsta.net sistem yöneticisine karşı yapılacak hakaret veya kötüye kullanım tespit edilirse bakiyeye el konulup gönderilen takipçi veya beğeni işlemlerinin geri alınma hakkını gizli tutar.
Çalıntı kredi kartı yada farklı yöntemler ile başkasının adına ödeme yapılırsa hesap feshedilecektir istisnasız.
Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Eğer sipariş tamamlanmazsa/kısmen tamamlanırsa sistem otomatik olarak geri ödeme yapacaktır.