Takip Otomasyonu Nedir?

Takip otomasyonu instagram da sizin belirlediğiniz;

  • Sayfaları (Paylaşılan Gönderiler)
  • Konumları
  • Etiketleri

takibe alarak paylaşılan gönderileri takip etme işlemini gerçekleştirir. Takip etme otomasyonu aynı zamanda sizin ihtiyacınıza bağlı olarak belirli cinsiyet gruplarını takip edebilir, profil resmi olmayan kişileri filtreleyebilir isterseniz takip etmek istediğiniz kişinin takip etme , takipçi oranlarına göre takip etmesini sağlayabilirsiniz.

Otomasyon Nedir?

Takip otomasyonu diğer otomasyonlardan farklı olarak etiketleri takip etme, konumları takip etme, sayfaları takip etme gibi işlemleri zaman kaybettirmeden yerinize gerçekleştirir. Otomasyon özellikle takip otomasyonu sizin telefonunuzdan elle gerçekleştireceğiniz ve size zaman kaybettirecek işlemleri otomatik olarak gerçekleşmesidir.

Takip Otomasyonu Ayarları

Takip otomasyonu sistem tarafından (Rinsta.net Yönetimi) belirlenmiş dakikalık periyotlarda belirli sayıda işlem gerçekleştirir. Hız ayarları Çok Yavaş , Yavaş , Orta , Hızlı , Çok Hızlı seçenekleri ile gruplandırılarak spama düşmeden ve instagram tarafından hesabınız sınırlanmadan kullanmanızı sağlar.

Takip otomasyonu için Kayıt Ol veya   Deneme Sürümü

İnstagram Takipçi Aracı

Sistemi bir nevi takip veya takipçi aracı olarak tanımlayabilirsiniz. Temel prensipte hedef kitlenizi belirleyerek takip etmenizi, verileri işleyerek takibi bırakma otomasyonuna göndererek daha sonra isteğe bağlı takipten çıkmanızı sağlar. İnsanların sizi görmesini, dikkatlerini çekmenizi sağlayan instagram takipçi otomasyonudur. Takip etme otomasyonu sizin sürekli göz önünde olmanızı sağlar.

Eğer daha fazla görünür olmak tercihiniz ise Repost Otomasyonunu tercih edebilirsiniz. Repost otomasyonu da takipçi aracı gibi  etiketleri, konumlar da paylaşılan gönderileri havuzuna ekleyerek belirli periyotlarda paylaşmayı isteğe bağlı daha sonra silmeyi sağlamaktadır. Takip otomasyonunun tamamlayıcısı olarak geliştirilen Takibi Bırakma Otomasyonu takip ettiğiniz kişileri ; sizi geri takip eden ve geri takip etmeyen olarak sınıflandırarak takipten çıkmanızı sağlamaktadır. Otomasyon araçlarının her biri size daha yüksek verim sağlamak için geliştirilmiş ve maksimum verim için ayarlanmıştır.

Bu aracı internette gördüğünüz instagram takipçi hilesi, instagram takipçi hilesi 2019, instagram ücretsiz takipçi gibi araçlarla karıştırmayın. Takip hizmeti sizin ücret veya havuz karşılığında takipçi almanızı sağlamaz. Aracın görevi hedef kitlenizi takip ederek kendinizi göstermenizi sağlamaktır.

Takip Paketi

Takip aracı Rinsta paketlerinden Giriş Paketi, Başlangıç Paketi ve İşletme Paketlerinin herhangi biriyle beraber gelmektedir. Otomasyon araçları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve diğer otomasyon araçlarını incelemek için İnstagram Otomasyon sayfasını ziyaret edin.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir