Linkedin yönetim aracı hesap üzerinde otomatik olarak işlem yapmanızı gönderi paylaşmanızı ve ileriki bir zaman planlamanıza yarar. Dahil olaran tumblr’ın kendisinde de olan bu özelliklerin yanı sıra hazırladığıınız bir gönderiyi Instagram, Facebook, Twitter gibi platformalara paylaşım yaparken hazırladığınız içeriği Linked’in de paylaşabilirsiniz.

Rinsta bir Linkedin geliştirici uygulamasıdır ve hesabınızı yetkilendirerek güvenle bağlantı kurabilirsiniz.

Linkedin Gönderi Planlama

Linkedin hesabınız üzerinde bağladığınız hesabınızı Linkedin > Paylaşım ekranına gelerek içerik türünüze göre planlama ayarlayabilirsiniz. Rinsta ile yapabileceğiniz işlemlerden başlıca olarak medya havuzundaki resimleri Linkedin’e anlık veya zamanlayarak göndermek, sadece durum paylaşmak, paylaşılan veya paylaşılacak olan gönderiyi bağlantı ile farklı bir adrese göndermek işlemlerini yapabilirsiniz.

Linkedin Gelecek Özellikler

Henüz uygulamamızda bulunmayan ama Linkedin için gelecek özellikler arasında en üst sırada yer alan özellik : Anlık Mesajlaşma.
Ayrıca yakın zamanda pazarlama kabiliyetini arttırmak için toplu Linkedin hesap yönetimi özelliğini de eklemeyi düşünüyoruz. Tüm bu özellikleri sahip olduğunuz paketinizde birlikte ek ücret ödemen doyasıya kullanabileceksiniz.

Linkedin Hesabı Yönetmek


Eğer yönetmek istediğiniz Linkedin hesabını eklediyseniz sol tarafta bulunan araçlardan Linkedin sembolünün üzerine tıklayarak yönetimi yapabileceğiniz ekrana gidin. Bu alanda Linkedin gönderi planlama adı altında yapabilceceğiniz tüm işlemleri görebileceksiniz.
Unutmayın: Eğer bir Linkedin hesabı eklemediyseniz içerik paylaşırken Rinsta sizden hesap seçmenizi istediğinde seçemez ve paylaşamazsınız.

Eğer sadece hazırladığığınız bir içeriği diğerlerinde olduğu gibi Linkedin üzerinde de paylaşmak istiyorsanız o halde (tümünü paylaş) özelliğini kullanabilirsiniz.

Linkedin İçerik Paylaşmak


*Paylaşım ekranı 21.02.2020 tarihinde kaydedilmiştir.
*Linkedin paylaşım ekranı zaman içerisinde tasarımsal olarak değişiklik gösterebilir.