Hoşgeldin Mesajı Otomasyonu Nedir?

Hoşgeldin mesajı otomasyonu instagram üzerinde sizin belirlediğiniz;

  • Sizi takip eden kullanıcılara
  • Sizin takip ettiğiniz kullanıcılara

Kullanıcılara mesajlarınızda ismi ile veya kullanıcı adıyla hitap edebilirsiniz. Mesaj metninde kullandığınız {username} ve {fullname} parametreli mesajı özgünleştirerek spama düşme ihtimalinizi büyük ölçüde engellemektedir.

Örnek; Rinsta.net kullanıcısına atılan bir mesaj için

Takibiniz için teşekkür ederiz {username}. >> Takibiniz için teşekkür ederiz Rinsta.net olarak sonuç elde edersiniz.

Otomasyon Nedir?

Hoşgeldin mesaj otomasyon özellikle mesaj otomasyonu sizin telefonunuzdan elle gerçekleştireceğiniz ve size zaman kaybettirecek işlemleri otomatik olarak gerçekleşmesidir. Hoşgeldin mesajı otomasyonu diğer otomasyonlardan farklı olarak müşterilerinize veya takipçilerinize zahmetsizce mesajınızı iletir.

Mesaj Otomasyonu Ayarları

Çalışma hızını istediğinize göre ayarlayabildiğiniz gibi farklı metinler girerek yeni takipçi veya takip ettiğiniz kişiye rastgele mesaj gösterebilirisiniz. Emoji göstermeyi destekleyen sistemimiz ile metinlerinize hareket katabilir veya internet sitesi, bir bağlantı paylaşarak kullanıcıları yönlendirebilirsiniz.

Beğeni otomasyonu için Kayıt Ol veya   Deneme Sürümü

Hoşgeldin Mesajı Aracı

Eğer daha fazla öne çıkmak isterseniz Takip Otomasyonu’nu tercih edebilirsiniz. Takip otomasyonu da beğeni aracı gibi  etiketleri, konumları ve sayfaları hedefleyerek takip etmek işlemini gerçekleştirir. Takip otomasyonunun tamamlayıcısı olarak geliştirilen Takibi Bırakma Otomasyonu takip ettiğiniz kişileri ; sizi geri takip eden ve geri takip etmeyen olarak sınıflandırarak takipten çıkmanızı sağlamaktadır. Otomasyon araçlarının her biri size daha yüksek verim sağlamak için geliştirilmiş ve maksimum verim için ayarlanmıştır.

Bu aracı internette gördüğünüz İnstagram da Takip Edenlere Otomatik Mesaj Atma aradıysanız bu araç tam ihtiyacınıza göre. Aracın temel görevi yeni takipçilerinize mesaj atmaktır.

Hoşgeldin Mesajı Paketi

Mesaj aracı Rinsta paketlerinden Giriş Paketi, Başlangıç Paketi ve İşletme Paketlerinin herhangi biriyle beraber gelmektedir. Otomasyon araçları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve diğer otomasyon araçlarını incelemek için İnstagram Otomasyon sayfasını ziyaret edin.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir