Gönderi Paylaşma Nasıl Yapılır?

İnstagram Gönderi Paylaşma

Rinsta ile gönderi paylaşma çok kolaydır. Gönderi paylaşmak için yapmanız gerek tek şey hesabınıza girerek instagram hesabınızı eklemek. Eğer instagram hesabınızı eklediyseniz gönderi paylaşmaya başlayabilirsiniz. Paylaştığınız gönderinin türünü yönetim panelinin anasayfasından değiştirebilirsiniz.

Gönderi eklemek için öncelikle hesabınızın “Medya” kısmına görsel veya video eklemelisiniz. Hesabınızın çok yönlü yönetilebilmesi için “Medya” kısmı önemlidir. A cihazından eklediğiniz bir medyayı B cihazında görüntüleyebilirsiniz. Görüntülediğiniz medyaları tüm cihazlardan özelleştirebilir ve silebilirsiniz.

Not: Eklediğiniz gönderiler seçtiğiniz Başlangıç Paketi, Giriş Paketi ve İşletme Paketlerinin depolama kapasitelerine bağlı olarak yer kaplarlar.

Tavsiye: Görselleriniz çok fazla yer kaplıyorsa medyayı seçili hale getirip silebilirsiniz. Bu çözüm işinize yaramıyorsa “Hesap Yükseltme” seçeneğini kullanabilir veya destek@rinsta.net adresinden talep bildirebilirisiniz.

Ek Çözüm: Eklemek istediğiniz gönderi internet ortamında daha önce kullanıldıysa “Bağlantı Ekle” butonunu kullanarak gönderinin linkini yapıştırarak sayfanıza gönderebilirsiniz. Bağlantı özelliği ile eklenen görseller depolama alanında yer kaplamazlar.

Depolama Alanını Görüntülemek: Medya menüsünde yer alan “i” ikonuna tıklayarak kalan depolama alanınız ve maksimum depolama alanınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir