Çoklu Sosyal Medya Yönetimi

Çoklu Sosyal Medya Hesabı Yönetin

Markalar tek bir yer ile çalışıp tüm ajans ve sosyal medya tasarımlarını çözsün ister. Çok fazla ajans ile çalışıp markasını tekrar tekrar anlatmak istemez. Tasarım yapan her ajans için sosyal medya yönetimi bazen içinden çıkılmaz bir yere doğru gidebilir.

Sosyal medya yönetimi sunup eğer iyi bir sosyal medya yönetimi aracı kullanmak istiyorsanız rinsta tam size göre hizmet sunuyor.  Çünkü hesapları yönetmek ve müşteriyle etkileşim kurmak için ihtiyacınız olan her şey tek bir yerde, istediğiniz saatte bu yönetim aracı ile tüm planlamalara hakim olabilirsiniz Yönetici süresini kısaltır ve daha önemli işleri yapmak için zaman size kalır.

Tasarım ajansları ve sosyal medya ajansları için yeni bir araç ile deneyimleriniz kısa sürede size fark yaratmanızı sağlayacak.

 

Ekibinizi etkin kullanmanın yanında, her müşterinize etkileşim ve  gösterge tablosuna kısa sürede sunabilirsiniz. Müşteriler markalarının eğilimlerini çok çabuk kavrayarak sizin onlar için verdiğiniz hizmetin kalitesini daha iyi anlamalarına imkan verir.

Kafa karıştırıcı e-tablolara, e-posta konularına ve araçlarına bir son verin! Ekibinizin daha akıllıca çalışabilmesi ve müşterilerinizin kolayca anlayacağı, sosyal medya stratejisi sunabilirsiniz.  Tüm müşterilerinizi tek çatı altında organize edip, hesap gruplama ile kolayca yönetmenin keyfini yaşayın.

Müşterinizin içeriğini düzenli ve ekibiniz tarafından erişilebilir tutmak için medya alanını kullanın.

Büyüyen ekipler için tasarlanan rinsta, ajansınızı bir veya yüz müşteriden daha fazlası için sizi hazırlar. İşiniz büyürsek sistem sizi için her zaman alan yaratabilir.

Genel arayüz kullanıcı dostudur. Ekipleri ve birden çok hesabı oluşturmak, düzenlemek ve yönetmek çok kolaydır. 

Ekibinizin oluşturduğu içeriği kuşbakışı görmek her an mümkün.

İnteraktif takvimimizle ekibinizin her müşteri için planladığı ve sıraladığı içeriği takip edin. Sürükle ve bırak arayüzümüzle planlanan yayınları kolayca yeniden düzenleyin.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir