Beğeni Otomasyonu Nedir?

Beğeni otomasyonu instagram üzerinde sizin belirlediğiniz;

  • Etiketleri
  • Konumları
  • Sayfaları (Paylaşılan Gönderiler)

izlemeye alarak paylaşılan gönderileri beğenme işlemini gerçekleştirir. Rinsta.net tarafından sunulan beğeni otomasyonu aynı zamanda sizin ihtiyacınıza bağlı olarak zaman tüneli gönderilerini de takip edebilir, takip ettiğiniz kişilerin gönderilerini de beğenebilir!

Otomasyon Nedir?

Otomasyon özellikle beğeni otomasyonu sizin telefonunuzdan elle gerçekleştireceğiniz ve size zaman kaybettirecek işlemleri otomatik olarak gerçekleşmesidir. Beğeni otomasyonu diğer otomasyonlardan farklı olarak etiket beğenme, konum beğenme, sayfa gönderi beğenme ve zaman tüneli beğenme özelliklerini yanında getirir.

Beğeni Otomasyonu Ayarları

Beğeni otomasyonu sistem tarafından (Rinsta.net Yönetimi) belirlenmiş dakikalık periyotlarda belirli sayıda işlem gerçekleştirir. Sizi 60 dakika’da 25 – 50 beğeni gibi bir kıstasta bırakmadan otomasyon ayarlarına yerleştirdiğimiz hız ayarları Çok Yavaş , Yavaş , Orta , Hızlı , Çok Hızlı seçenekleri spama düşmeden ve instagram tarafından hesabınız sınırlanmadan kullanmanızı sağlar.

Beğeni otomasyonu için Kayıt Ol veya   Deneme Sürümü

İnstagram Beğeni Aracı

Sistemi bir nevi beğeni aracı olarak tanımlayabilirsiniz. Temel prensipte hedef kitlenizi belirleyerek beğenmenizi ve insanların sizi görmesini, dikkatlerini çekmenizi sağlayan instagram beğeni aracıdır. Beğeni hizmetini kullanarak hesabınızı sürekli aktif tutabilir ve görünür olabilirsiniz.

Eğer daha fazla görünür olmak tercihiniz ise Takip Otomasyonu’nu tercih edebilirsiniz. Takip otomasyonu da beğeni aracı gibi  etiketleri, konumları ve sayfaları hedefleyerek takip etmek işlemini gerçekleştirir. Takip otomasyonunun tamamlayıcısı olarak geliştirilen Takibi Bırakma Otomasyonu takip ettiğiniz kişileri ; sizi geri takip eden ve geri takip etmeyen olarak sınıflandırarak takipten çıkmanızı sağlamaktadır. Otomasyon araçlarının her biri size daha yüksek verim sağlamak için geliştirilmiş ve maksimum verim için ayarlanmıştır.

Bu aracı internette gördüğünüz instagram beğeni hilesi 2019, instagram beğeni kasma, instagram beğeni şifresiz gibi araçlarla karıştırmayın. Beğeni hizmeti sizin ücret veya havuz karşılığında beğeni almanızı sağlamaz. Aracın görevi hedef kitlenizi beğenerek kendinizi göstermenizi sağlamaktır.

Beğeni Paketi

Beğeni aracı Rinsta paketlerinden Giriş Paketi, Başlangıç Paketi ve İşletme Paketlerinin herhangi biriyle beraber gelmektedir. Otomasyon araçları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve diğer otomasyon araçlarını incelemek için İnstagram Otomasyon sayfasını ziyaret edin.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir